drewniane przedmioty,wyroby z drewna,decoupage,decupaz, rzeczy do decoupage,
RSS
 

Pudełka i Szkatułki drewniane

Drewniane pudełka i szkatułki.

Produkcja i sprzedaż pudełek i szkatułek drewnianych. W ofercie małe i duże pudełka, herbaciarki, pudełka z łuby, pudełka na karty, drewniane pudełka na wino etc.

Sprzedaż hurtowa i detaliczna. Produkcja pudełek według wzoru klienta ilość minimalna ok 100 szt.

Specjalizujemy się w produkcji przedmiotów drewnianych do ozdabiania techniką decoupage lub jakąkolwiek inną. Nasze produkty są w stanie surowym nie pokryte barwnikiem ani lakierem można je pomalować w dowolny sposób. Oprócz drewnianych pudełek oferujemy : świeczniki, drewniane elementy dekoracyjne, kulki i koraliki drewniane, małe i średniej wielkości przedmioty toczone do zdobienia, drewniane elementy gier planszowych takie jak kostki pionki i żetony, wycinanki ze sklejki itp.

Zamówienia można składać na adres info@decodrew.pl

Cennik produktów drewnianych

Szkatułki drewniane Decoupage

Pudełka drewniane Decoupage

Drewniana Skrzynka na wino podwójna do ozdabiania malowania decoupage

Pudełka wykonywane są głównie z drewna iglastego najczęściej jest to sosna lub świerk. Część pudełek drewnianych jest wykonywanych z lipy mającej dość łagodne usłojenie i jasną barwę. Oprócz drewna stosujemy też na większych powierzchniach dno i góra sklejkę brzozową, jasne łagodne usłojenie drewna.
Najczęściej stosowaną techniką połączeń ścianek w naszych drewnianych pudełkach jest połączenie “pudełkowe”(box joint) inaczej zwane też wczepami, jest podobne do połączeń palcowych (finger joint). W połączeniu pudełkowym mamy do czynienia z wyższymi wczepami na krawędziach połączenie wygląda jak rządek kwadratów, przy łączeniu palcowym są to wąskie prostokąty.

Comments are closed.